Exkurze Zoopark Zelčín

Dne 15. 5. 2024 se celá základní škola speciální zúčastnila exkurze v krásném Zooparku Zelčín nedaleko Mělníka.

26.6.2024 15:24 / Daniela Štíbrová

Cestu jsme absolvovali autobusem a také svozovým autem. Na místo jsme dorazili kolem 9. hodiny, žáci se nasvačili a vyrazili jsme se třemi instruktory rozděleni do tří skupin na prohlídku zooparku s připraveným programem, který zahrnoval komentované krmení zvířat v kontaktních výbězích. Viděli a mohli jsme si sáhnout na alpaky, kozy, slepice, ale i klokany, koně a králíky. Vyzkoušeli jsme si i projížďku na koni a dobrovolné skákání na vzdušných trampolínách. Všem žákům i pedagogickým pracovníkům se exkurze velice líbila a odvezli si cenné informace a suvenýr v podobě dřevěných maket zvířat, které jsme viděli, na dozdobení ve škole jako vzpomínku na krásný výlet.