Akce - orientace v terénu , mimořádné události.

V týdnu od 17.5. do 21.5. 2021 proběhla na naší škole akce "Orientace v terénu , mimořádné události.

27.5.2021 11:03 / Lenka Uriková

V rámci této akce si žáci upevnili praktické dovednosti týkající se orientace v mapě, mapových značkách a rozpoznávání a určování světových stran.

Seznámili se s vhodným vybavením do přírody – oblečení, obuv, lékárnička.

Také jsme si ukázali, jak má vypadat správně vybavené kolo a zopakovali pravidla bezpečnosti silničního provozu.

Závěrem jsme si pustili video na You Tube s příklady mimořádných událostí a jejich dopadem na zdraví a bezpečnost obyvatelstva s ukázkou zvuku varovného

signálu.